112.JPG

Chci svůj vnitroblok oživit

Zraje ve Vás myšlenka něco s Vaším vnitroblokem udělat? Přihlaste se. Pomůžeme Vám s rozjezdem nebo rovnou s celou proměnou!

NABÍDKA pro váš start

co získáte

  1. konzultace. Rádi Vás navštívíme a na místě poradíme. Probereme, v jaké situaci je Váš dům a jaký postup se nejlépe hodí. Odpovíme na Vaše otázky a řekneme Vám, jaké zkušenosti máme z podobných míst. Budete-li chtít, na tomto základě pro Vás připravíme nabídku. První konzultace je zdarma.

  2. žebříček potřeb. Naším cílem je vytvořit prostředí, po kterém toužíte Vy a Vaši sousedi. Před navrhováním společně mapujeme a diskutujeme, jaké představy a potřeby mají lidé, kteří zde žijí. Nemusíte se bát nekonstruktivní debaty, umíme situaci zvládnout.

  3. návrh řešení. A nyní už je čas navrhování. Naše zahradní architektka zmapuje stanovištní podmínky a nabídne, čemu se na Vašem místě bude dařit, jak řešit prostor a jak ho vybavit. Budete-li chtít, připraví více variant a probere je s Vámi. Získáte návrh - pracovní skicu s vítanými změnami.

    kolik to stojí

    Každé místo je jiné a vyžaduje svůj specifický přístup. Orientační cena pro jeden bytový dům je 15 000 Kč. S větším počtem domů se cena za jednotku snižuje.

    ukázky návrhů